Rowerowy maj – akcja promująca zdrowie

Nasza szkoła przyłączyła się do programu „Rowerowy Maj”. Celem kampanii jest promocja zdrowego trybu życia poprzez zachęcanie do używania rowerów wśród uczniów i nauczycieli wrocławskich szkół podstawowych. Do zabawy zgłosiło się 24 szkoły podstawowe z Wrocławia. Kampania trwa 18 dni od 4 do 31 maja 2016r.

Dzieci, które od 4 do 31 maja będą przyjeżdżały na rowerze, hulajnodze, wrotkach lub rolkach, będą otrzymywały naklejki i wklejały je do „rowerowego dziennika”. Osoby z największą iloœścią przyjazdów otrzymają nagrody, również będą nagrodzone najbardziej „rowerowe” klasy. Zapraszamy do zapoznania się z nagrodami, jakie zostały przygotowane dla zwycięskich klas – nagrody

Szkoła, która wygra, otrzyma zadaszony parking rowerowy (pod uwagę będzie brany procentowy udział uczniów). Więcej informacji otrzymają Państwo w broszurce, którą organizator (Urząd Miejski Wrocławia Wydział Inżynierii Miejskiej) przekaże do 5 maja.

aktualności - Rowerowy Maj 630x420

Categories :

SP24