XXVII MARATON – KOMUNIKAT

XXVII MAŁY

MARATON ZŁOTNICKI

Memoriał Wiesława Prystupy

5 listopada 2016

KOMUNIKAT KOŃCOWY

Biegi Dzieci i Młodzieży

DZIEWCZĘTA I-II klasa (2008 i młodsi)   Dystans: 600 metrów

Nazwisko i imię Rok ur Szkoła / Miejscowość / Klub
1. KOWALCZUK Julia 2008 SP 24 WROCŁAW
2. MIKSIEWICZ Martyna 2008 SP 20 WROCŁAW
3. SROGA Laura 2009 SP 95 WROCŁAW
4. GAWŁOWICZ Alicja 2008 SP 95 WROCŁAW
5. PODLEWSKA Natalia 2008 SP 26 WROCŁAW
6. TUBICZ Krystyna 2008 SP 25 WROCŁAW
7. FRANCZYK Anna 2008 SP 95 WROCŁAW
8. SKOWROŃSKA Lena 2008 SP 24 WROCŁAW
9. POLAK Maja 2009 SP 24 WROCŁAW
10. BANIK Zuzanna 2008 SP 24 WROCŁAW
11. MALCZUK Marcelina 2008 SP 26 WROCŁAW
12. KURZELEWSKA Emilia 2008 SP 24 WROCŁAW
13. FLOREK Karolina 2010 SP 24 WROCŁAW
14. KOWALSKA Nadia 2009 SP 20 WROCŁAW
15. KĘDZIERSKA Alicja 2010 SP 64 WROCŁAW
16. BRONOWICKA Antonina 2009 SP 24 WROCŁAW
17. RIETIG Pola 2008 SP 24 WROCŁAW
18. KACZUK Julia 2009 SP 95 WROCŁAW
19. CZERWIŃSKA Antonia 2009 SP 24 WROCŁAW
20. ZIOBRO Zuzanna 2008 SP 26 WROCŁAW
21. WALTER Martyna 2010 SP 24 WROCŁAW
22. OWCZARZAK Aniela 2011
23. POLAK Aleksandra 2013 —-
24. LUCER Ola 2013 —-
25. LUCER Zofia 2009 SP 24 WROCŁAW
26. JANICKA Anna 2014 —-
27. URBANIAK Ola 2013

 

 

CHŁOPCY I-II klasa (2008 i młodsi)

Dystans: 600 metrów

Nazwisko i imię Szkoła / Miejscowość / Klub
1. ZARÓD Kajetan 2008 CHRZĄSTAWA
2. NĘCKI Tomasz 2008 SP 26 WROCŁAW
3. PABIJAŃCZYK Adam 2009 SP 20 WROCŁAW
4. MIKODA Kasper 2008 SP 24 Wrocław
5. KLIMOWSKI Gracjan 2008 SP 26 WROCŁAW
6. KARSZNIA Michał 2010 SP 46 WROCŁAW
7. KRUPA Wiktor 2008 SP 24 Wrocław
8. MALIK Piotr 2009 SP 24 Wrocław
9. ZATOR Błażej 2008 SP 26 Wrocław
10. KOŚCIELSKI Krzysztof 2008 SP 24 Wrocław
11. ABOSZTA Alex 2008 SP 26 Wrocław
12. FLOREK Krzysztof 2008 SP 24 Wrocław
13. TYBIŃSKI Wojciech 2009 SP 24 Wrocław
14. PODOLUK Wojciech 2009 SP 24 Wrocław
15. JANICKI Tomek 2009 SP 24 Wrocław
16. SOBERA Oskar 2008 SP 26 Wrocław
17. URBANIAK Wojtek 2009 SP 24 Wrocław
18. DOBRZAŃSKI Mateusz 2010 SP 24 Wrocław
19. MAŚLAK Marcel 2008 SP 24 Wrocław
20. WILK Szymon 2009 SP 24 Wrocław
21. LISIECKI Piotr 2008 SP 26 Wrocław
22. STADNIK Tomasz 2008 SP 26 Wrocław
23. HUDZIAK-KUBIK Mateusz 2009 SP 24 Wrocław
24. STĘPIEŃ Filip 2008 SP 26 Wrocław
25. BIELA Mikołaj 2010 SP 24 Wrocław
26. WANAT Wit 2009 SP 24 Wrocław
27. TROCHA Wojciech SP 24 Wrocław
28. MIŚKIEWICZ Marcel 2010 SP 24 Wrocław
29. GLIBOWSKI Filip SP 24 Wrocław
30. ZAGRODNIK Paweł 2009 SP 24 Wrocław
31. ANDRASIEWICZ Piotr 2008 SP 26 WROCŁAW

 

 

    DZIEWCZĘTA III-IV klasa (2006-2007)   Dystans: 800 metrów

Nazwisko i imię Szkoła / Miejscowość / Klub
1. SAMBORSKA Natasza 2006 SP 24 Wrocław
2. OWCZARZAK Helena 2006 SP 46 Wrocław
3. MALIK Urszula 2006 SP 24 Wrocław
4. WÓJCIK Karolina 2006 SP 46 Wrocław
5. KARSZNIA Dominika 2007 SP 46 Wrocław
6. WANAT Wisława 2006 SP 24 Wrocław
7. OLEJNIK Julia 2006 SP 24 Wrocław
8. PEŁCZYŃSKA Julia 2006 SP 20 Wrocław
9. DROBIK Malwina 2006 SP 20 Wrocław
10. FIDELAK Izabela 2006 SP 20 Wrocław
11. FLOREK Olga SP 24 Wrocław
12. GOLEMIEC Amelia 2007 SP 24 Wrocław
13. FALKOWSKA Klaudia 2007 SP 24 Wrocław
14. AMAŁOWICZ Maja 2006 SP 26 Wrocław
15. BIERNACKA Marta 2006 SP 24 Wrocław
16. CZOP Aneta 2006 SP 26 Wrocław
17. PODOLUK Karolina 2007 SP 24 Wrocław
18. IWASZKIEWICZ Patrycja 2007 SP 24 Wrocław
19. MAJEWSKA Kaja 2006 SP 26 Wrocław
20. REED Bianka 2007 SP 24 Wrocław
21. CZERWIŃSKA Maria 2007 SP 24 Wrocław
22. ANDRASIEWICZ Zuzanna 2006 SP 26 Wrocław

 

 

 

 

 

 

CHŁOPCY III-IV klasa (2006-2007)

Dystans: 800 metrów

Nazwisko i imię rok Szkoła / Miejscowość / Klub
1. GAWŁOWICZ Piotr 2006 SP 45 Wrocław
2. KUŹMICKI Piotr 2006 SP 37 Wrocław
3. PAWEŁCZYK Kajetan 2006 SP 24 Wrocław
4. NĘCKI Jędrzej 2006 SP 26 Wrocław
5. WÓJTOWICZ Szymon 2006 SP 46 Wrocław
6. WRZESIŃSKI Mikołaj 2007 SP 20 Wrocław
7. ŁOPACIUK Michał 2006 SP 24 Wrocław
8. BOJĘŚ Arkadiusz 2006 SP 37 Wrocław
9. SAWICKI Leon 2006 SP 24 Wrocław
10. BRONOWICKI Ignacy 2006 SP 24 Wrocław
11. WOŁCZYŃSKI Stanisław 2006 SP 26 Wrocław
12. OLEARNIK Jakub 2006 Żórawina
13. WRÓBLEWSKI Bartosz 2006 SP 26 Wrocław
14. MODLISZEWSKI Mateusz 2006 SP 24 Wrocław
15. TUŃSKI Bartosz 2006 SP 26 Wrocław
16. SZECÓWKA Julian 2006 SP 20 Wrocław
17. ZALEWSKI Mateusz 2006 SP 24 Wrocław
18. CZUKSANOW Kacper 2007 SP 24 Wrocław
19. PANEK Witkor 2006 SP 24 Wrocław
20. PABIJANIAK Mikołaj 2006 SP 26 Wrocław
21. WOJNA Nikodem 2006 SP 26 Wrocław
22. SZCZEPAŃSKI Maciej 2006 SP 20 Wrocław
23. PAWEŁCZYK Alan 2006 SP 24 Wrocław
24. BANIK Bartłomiej 2006 SP 24 Wrocław
25. BIERNACKI Bartek 2006 SP 24 Wrocław
26. JACHIMOWICZ Piotr 2006 SP 24 Wrocław
27. BEDNARSKI Jakub 2006 SP 20 Wrocław
28. RZEŹNIK Mateusz 2006 SP 24 Wrocław
29. CICHOCKI Adam 2006 SP 26 Wrocław
30. HERBINGER Michał 2006 SP 26 Wrocław
31. CZERWIŃSKI Sebastian 2007 SP 24 Wrocław
32. MIŚKIEWICZ Alan 2007 SP 24 Wrocław
33. KNIAŹ Julek 2006 SP 26 Wrocław
34. DRELUCH Wojtek 2006 SP 24 Wrocław

 

DZIEWCZETA V-VI klasa (2004-2005)

Dystans: 1200 metrów

Szkoła / Miejscowość / Klub
1. REKOWSKA Wiktoria 2004 SSP 72 Wrocław
2. GRECHOWICZ Helena 2004 SP 95 Wrocław
3. SOMPEL Małgorzata 2005 SP 46 Wrocław
4. JARZĘBOWSKA Julia 2005 SP 46 Wrocław
5. WIŚNIEWSKA Katarzyna 2005 SP 26 Wrocław
6. RACZYŃSKA Zofia 2005 SP 46 Wrocław
7. PODOLUK Lidia 2004 SP 24 Wrocław
8. STACHURA Nikola 2005 SP 37 Wrocław
9. MARKIEWICZ Nikola 2005 SP 46 Wrocław
10. KALETA Zosia 2005            SP 46 Wrocław
11. MAKAROWSKA Wiktoira 2004 SP 20 Wrocław
12. DRZEWIECKA Julia 2005 SP 46 Wrocław
13. WEREMKOWICZ Ala 2005 SP 46 Wrocław
14. GOSTKORSKA Patrycja 2005 SP 46 Wrocław
15. WILCZYŃSKA Natalia 2005 SP 46 Wrocław
16. GARYGA Natalia 2005 SP 46 Wrocław
17. JANOWSKA Małgorzata 2005 SP 26 Wrocław
18. SZOZDA Julia 2005 SP 24 Wrocław
19. ALEKSANDROWICZ Nikola 2005 ——
20. TWARDOWSKA Natalia 2005 SP 46 Wrocław
21. NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia 2005 SP 46 Wrocław
22. CZERWIŃSKA Dominika 2004 SP 24 Wrocław
23. WARZECKA Zofia 2004 SP 24 Wrocław
24. SZŁAPA Ola 2005 SP 46 Wrocław
25. JASINA Daria 2004 SP 27 Wrocław
26. KUŹMICKA Agata 2004 SP 113 Wrocław

 

CHŁOPCY V-VI klasa (2004-2005)

Dystans: 1200 metrów

 

Nazwisko i imię Szkoła / Miejscowość / Klub
1. JAWORSKI Oliwier 2005 SP 19 Wrocław
2. ŚPIEWAK Aleksander 2004 SP 46 Wrocław
3. MAJEWSKI Adam 2004 GIM 1 Wrocław
4. GODZIK Bartek 2005 SP 46 Wrocław
5. ZARÓD Gracjan 2004 CHRZĄSTAWA
6. REITER Wojciech 2004 SP 46 Wrocław
7. ĆWIKŁA Bartek 2004 SP 24 Wrocław
8. SKOWROŃSKI Dawid 2004 SP 24 Wrocław
9. SZCZYRBAK Adam 2005 SP 46 Wrocław
10. LEWANDOWSKI Bartek 2005 SP 46 Wrocław
11. IWASZKIEWICZ Piotr 2005 SP 24 Wrocław
12. BIELA Julian 2005 SP 24 Wrocław
13. TIEPLENIN Artem 2005 SP 20 Wrocław
14. FLORECKI Kornel 2004 SP 24 Wrocław
15. KOTLARZ Jędrzej 2004 BŁOTNICA
16. TUROWICZ Witold 2004 SP 24 Wrocław
17. MIKODA Adrian 2004 SP 24 Wrocław
18. CENDRO Mikołaj 2004 SP 24 Wrocław
19. DOMISIEWICZ Mateusz 2004 SP 26 Wrocław
20. GÓRALSKI Piotr 2005 SP 46 Wrocław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categories :

SP24