ALFIK HUMANISTYCZNY – SUKCESY

Sukcesy naszych uczniów:

14.12.2016 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny dla klas 2-6. W konkursie wzięło udział 16593 uczniów z całej Polski. Wśród tak dużej ilości uczestników na 1 miejscu uplasowała się uczennica naszej szkoły Paulina Żeleźnik z klasy 4c

Bardzo dobrze zaprezentowali swoją wiedzę także inni nasi uczniowie, uzyskując bardzo dobre lub dobre wyniki.

Bardzo dobry wynik uzyskali:

Z klas drugich: Martyna Cieślak, Maria Warachim, Marcel Maślak, Wojtek Urbaniak, Aleksandra Schmidt, Lena Naskrętska, Tomasz Janicki, Maja Wincek, Katarzyna Joks, Kasper Mikoda, Emilia Micorek.

Z klas trzecich: Karolina Podoluk, Łucja Kułaga, Alicja Banaszewska, Łukasz Stasieńko, Aleksandra Pych, Michał Hajac, Zofia Szczurek, Emilia Ciesielska, Maria Czerwińska, Dominik Pajcz, Jan Lemiech, Oliwia Wańczyk,

Z klas czwartych: Agnieszka Iluk, Maciej Kaczmarek, Bartłomiej Banik, Olga Florek, Maja Zimoląg, Hanna Krzaczek, Antonina Zdybel.

Z klas szóstych: Lidia Podoluk, Monika Chrzanowska, Marceli Dziuba, Mikołaj Cendro, Natalia Baszyńska.

Dobry wynik uzyskali:

Z klas drugich: Barbara Antosiewicz i Antonia Czerwińska,

Z klas trzecich: Karol Żeleźnik, Tymon Jaworski, Eilia Kuczyńska, Lena Skowrońska, Kacper Czuksanow, Weronika Ferenc, Tymon Waszkis, Michał Ziajka,.

Z klas czwartych: Basia Bystrzyńska, Maciej Kadyszewski, Mateusz Rzeźnik, Julia Olejnik, Milena Jaśkiewicz,

Z klas szóstych: Daria Niejadlik, Eliza Surma, Artur Partyński, Igor Wiktorowski

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.