PRZYGOTOWANIA W STUDIO NAGRAŃ

Kolejny raz uczestnicy zespołu wokalnego gościli w Studio nagrań MDK Fabryczna. Tym razem trwało nagrywanie płyt do przesłuchań konkursowych Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej. Podczas prawie 3 godzinnych wieczornej pracy udało nam się nagrać 3 wokalistki, których wykonania zostały zgłoszone do konkursu. Naszą szkołę reprezentować będą Weronika Malec z klasy 3b, która śpiewa po angielsku, Daria Niejadlik z klasy 6c również w języku angielskim oraz Maja Makowiecka z klasy 6b wykonując francuski przebój.

Dziewczyny odczuły na własnej skórze ciężką pracę piosenkarek, powtórki, korekty i znów powtórki jednak wszystkie zgodnie stwierdziły, że tyle wysiłku się opłaciło, gdyż nawet jeśli nie wygrają, to mają fajną pamiątkę i za rok znów startują w konkursie.

Trzymajcie kciuki za wszystkie uczestniczki, gdyż konkurencja jest bardzo duża. Kolejny etap to kwalifikacje a być może i finał. Powodzenia.

Agnieszka Miczulska

 

 

Categories :

SP24