ZABAWA KARNAWAŁOWA 4-6

Kolejny raz w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której udział brały wszystkie klasy 4-6. Zabawa karnawałowa odbyła się 1.02.2017r. na dużej sali gimnastycznej. Trwała 2 godziny z krótką przerwą na przekąszenie czegoś. Zabawę prowadził DJ, który odtwarzał najlepszą muzykę. Każdy bawił się świetnie, dużo osób tańczyło. Jak to na zabawie karnawałowej każdy przebierał się za kogo chciał. Stroje były przeróżne od zwierzaków po kościotrupy. Po korytarzach przechadzały się przyjacielskie grupki jednorożców w różnych kolorach. Na ławkach siedziały czarownice rozmawiające z wróżkami. Zamaskowani bohaterowie komiksów i filmów odgrywali swoje role. Były też osoby w maskach, czapkach, perukach, kapeluszach, kaskach. Wszyscy tryskali pozytywną energią. Z niecierpliwością czekamy na kolejną imprezę.

Dominika Czerwińska klasa 6b

 

Categories :

SP24