Konkurs „WROCŁAW – kochamy nasze miasto”

*

*

Prace naszych dzieci w formie kolażu wyrażającego ideę „Wrocław – kochamy nasze miasto” biorą udział w ogólnomiejskim konkursie Wroclavia. O zwycięstwie decydują głosy internautów, dlatego GŁOSUJMY NA DZIEŁA NASZYCH DZIECI:

KOLAŻ KLASY 2d – http://konkurs.wroclavia.pl/praca/156

KOLAŻ KLASY 2e – http://konkurs.wroclavia.pl/praca/79

KOLAŻ KLASY 3c – http://konkurs.wroclavia.pl/praca/89

*

Kluczowym elementem projektu jest KONKURS na najładniejszą pracę plastyczną – kolaż wykonany przez klasę/grupę przedszkolną, wyrażający ideę „Wrocław – kochamy nasze miasto”. 10 najlepszych prac zostanie nagrodzonych:

  1. Grand Prix: 25x koszulka, książka, quiz edukacyjny (dla członków Zespołów Konkursowych), 1x tablet (dla Opiekuna); 1x projektor multimedialny i 1x album o Wrocławiu (dla szkoły).
  2. Drugie miejsce: 25x koszulka, quiz edukacyjny (dla członków Zespołów Konkursowych), 1x czytnik e-book (dla Opiekuna); 1x telewizor (dla szkoły).
  3. Trzecie miejsce: 25x koszulka (dla członków Zespołów Konkursowych), 1x ramka cyfrowa (dla Opiekuna); 1x mini wieża (dla szkoły).
  4. Siedem wyróżnień: 33x koszulka (dla członków Zespołów Konkursowych, Opiekuna i szkoły).

*

Na każdą Pracę Konkursową można oddać jeden głos dziennie z jednego urządzenia. Członkowie Zespołów Konkursowych i ich rodziny są uprawnieni do oddawania głosów. Głosowanie odbędzie się w terminie 16.03-18.04.2017 r. do godz. 23.59.

*

Zachęcamy do głosowania na prace naszych dzieci !!!

*

*

Categories :

SP24