XII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA KREATYWNOŚCI

Reprezentanci naszej Szkoły, czyli 7-osobowa Drużyna w składzie: Marcel Maślak 2e, Mateusz Modliszewski 3c, Olga Florek 4c, Natasza Samborska 5a, Jagoda Wróbel 5b, Wisława Wanat 5b oraz Szymon Stasieńko 5c wzięli udział w XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności, która odbyła się w dniach 16 – 19 marca 2017r. we Wrocławskiej Hali Stulecia równolegle z International Invitational 2017r. Nasi zawodnicy przez 5 miesięcy wytrwale przygotowywali się do Olimpiady, na której z wielkim oddaniem rozwiązywali przewidziane w tym roku Wyzwanie Na Już typu STEM oraz prezentowali własnoręcznie stworzone Wyzwanie Artystyczne, które przenosi widza w świat kolorowych bohaterów. Wszystkie stroje, rekwizyty, scenografia oraz scenariusz zostały wykonane samodzielnie przy zgodnej współpracy wszystkich członków Drużyny. Efekt końcowy podziwiali Eksperci. Ponadto nasza Drużyna brała udział w warsztatach filmowych „Podróż do świata polskiej kinematografii” w Wytwórni Filmów Fabularnych, „Grze Terenowej” oraz warsztatach „Siła Wody” organizowanych przez Hydropolis. Kilkudniową imprezę uświetniła wspaniała Ceremonia Otwarcia i Zamknięcia.

Trenerki

Iwona Sokołowska

Anna Wasilewska

Categories :

SP24