ROWEROWY MAJ 2017

*

To już druga wrocławska edycja kampanii „Rowerowy maj”, która promuje zdrowy trybu życia poprzez popularyzację roweru jako środka transportu.

*

W ubiegłym roku w kampanii wzięło udział blisko 4000 uczniów z 24 szkół podstawowych, W TYM Z NASZEJ SZKOŁY 🙂

*

W zeszłym roku nasza szkoła zajęła bardzo dobre 5 miejsce (frekwencja uczniów, którzy brali udział w akcji – 42,37%). A może w tym roku powalczymy o miejsce w pierwszej trójce 😉

*

Kampania trwa od 4 do 31 maja 2017. Jej zasady oparte są na pozytywnej rywalizacji szkolnej oraz międzyszkolnej pomiędzy uczestnikami konkursu (regulamin w załączeniu).

*

Przyjedźmy do szkoły aktywnie, na rowerze, rolkach, hulajnodze  –

PRZYŁĄCZMY SIĘ DO ZABAWY !!!:)

*

W trakcie kampanii wyłoniona zostanie:

• najbardziej „rowerowa” szkoła
  • najbardziej „rowerowa” klasa w danej szkole

*

O wyniku szkoły czy klasy zadecyduje suma wszystkich wykonanych dojazdów do szkoły na rowerze (rolkach lub hulajnodze) w stosunku do liczby wszystkich możliwych dojazdów w danej szkole czy klasie.

*

Dla najlepszej klasy z każdej ze szkół przewidziano nagrody w formie biletów wstępu do centrum sportu lub rozrywki. Każdy uczestnik, który przyjedzie chociaż raz na rowerze, otrzyma upominek.

Regulamin Kampanii Rowerowy Maj 2017