WYNIKI ŚWIETLIKA

Zbliża się koniec roku. Czekamy na nagrody dla uczniów startujących w X Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik. W tym roku szkolnym na 89 startujących uczniów wyróżnionych zostało aż 14 osób. W klasach 1-3 wśród osób, które zdobyły wysoką liczbę punktów znaleźli się:

 

Wojciech Urbaniak kl.2d – nagroda

oraz wyróżnienia

Tomasz Janicki kl.2d

Katarzyna Joks kl.2f

Marcel Maślak kl.2e

Kasper Mikoda kl.2f

Milena Budzianowska kl.3b

Weronika Malec kl.3b

 

wśród startujących osób z klas 4-6 Mikołaj Cendro z kl.6b odpowiedział prawidłowo na wszystkie pytania zawarte w teście uzyskują wynik 100% czyli 160 pkt możliwych do zdobycia, czeka na niego nagroda główna. Serdecznie mu gratulujemy tak wspaniałego osiągnięcia. Nagrodę zdobył również Adrian Mikoda z kl.5c uzyskując 136 pkt oraz

 

kolejne wyróżnienia otrzymali:

Wojciech Dreluch kl.4a

Olga Florek kl.4c

Agnieszka Iluk kl.4a

Szymon Stasieńko kl. 5c

Lidia Podoluk z kl.6a

 

wszystkim nagrodzonym gratulujemy a pozostałym uczestnikom konkursu życzymy sukcesu w kolejnej edycji „ Świetlika ’’

Dorota Kokurewicz

 

 

Categories :

SP24