SIŁOWNIA NA POWIETRZU

Rada Rodziców z przyjemnością informuje, że zamontowane zostały pierwsze urządzenia w ramach planowanej ścieżki zdrowia, na terenie boiska szkolnego.

Siłownia sfinansowana została ze środków zebranych przez dzieci ze sprzedaży rękodzieł, w czasie Pierwszego Wielkanocnego Kiermaszu Szkolnego oraz z budżetu Rady Rodziców.

Siłownia powstała dzięki zaangażowaniu i pracy uczniów szkoły podczas zeszłorocznego kiermaszu wielkanocnego, zorganizowanego przez Radę Rodziców. Ogromne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie kiermaszu oraz sprzedaż na stoiskach:

• dla dzieci, które przygotowały rękodzieła i dzielnie sprzedawały,
  • dla ich rodziców, którzy się zaangażowali i znaleźli czas aby wesprzeć kiermasz,
  • dla członków Rady Rodziców, którzy mieli pomysł i znaleźli energię aby to wszystko zorganizować.

Kiermasz odniósł ogromny sukces, a jego efektem są pierwsze urządzenia siłowni. W kolejnych latach Dyrektor Szkoły wraz z Radą Rodziców planuje rozbudowę ścieżki zdrowia.