MISTRZOSTWA STREFY WROCŁAWSKIEJ W SZACHACH

 

W listopadzie odbyły się Mistrzostwa szachowe o Puchar Prezesa Zarządu Hali Ludowej. 20 listopada w Igrzyskach Dzieci wzięły udział 33 szkoły. SP 24 reprezentowali: Tymon Jaworski, Maciej Kaczmarek, Jakub Lenik i Agnieszka Iluk. Nasza reprezentacja zdobyła V miejsce i tym samych zakwalifikowała się do kolejnego etapu rozgrywek. Nasz najzdolniejszy szachista – Tymon Jaworski uzyskał podczas tego turnieju najlepszy wynik, zdobył dyplom za zajęcie I miejsca oraz statuetkę.

29 listopada pojechaliśmy na kolejny turniej na wyższym szczeblu – Mistrzostwa Strefy Wrocławskiej w szachach. Nasza reprezentacja pokonała m.in. szkoły z Oleśnicy, Oławy, Milicza, Bielan Wrocławskich, Strzelina i tym samym zdobyła po raz kolejny V miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! J

Dorota Humenna

 

 

Categories :

SP24