KOLĘDOWANIE NA WROCŁAWSKIM RYNKU

W poniedziałek 11 grudnia, uczestnicy Zespołu Wokalnego pierwszy raz mieli okazję wystąpić na rynku we Wrocławiu. Na specjalnie zbudowanej scenie nasi uczniowie zaprezentowali kolędy w  nietypowych aranżacjach. Po krótkiej próbie i pamiątkowym zdjęciu pod Wrocławską choinką, zachęceni zaproszeniem przez prowadzącą, choć troszkę zmarznięci, jednak z dużą energią zaprezentowali przygotowane utwory. Wśród widowni nie zabrakło rodziców, którzy dopingowali swoje dzieci.  Dla dużej grupy naszych uczniów był to pierwszy publiczny występ na dużej scenie. Wszyscy wypadli śpiewająco, za co zostali nagrodzeni brawami przez  widownię, a przez organizatorów poczęstowani gorącą czekoladę. Każdy z występujących otrzymał wydany na tę okazję śpiewnik z kolędami oraz okolicznościową plakietkę. Bardzo dziękuję wszystkim za próby i poświęcony czas, gratuluję udanego występu.

Agnieszka Miczulska

Categories :

SP24