Kolejne zabawki dla świetlicy od Rady Rodziców

Miło nam poinformować, że tak jak rok temu, tak i w tym roku, Rada Rodziców postanowiła doposażyć świetlicę w zabawki na świeże powietrze. Po konsultacji z Panią Kierownik Świetlicy, w kwietniu 2018 r. zakupione zostały:
12 szt kocy piknikowych
6 szt skakanek/linek o długości 5m
3 opakowania piankowych piłeczek do palatek (w sumie 30 szt)
15 szt piłek gumowych

W planach jest jeszcze zakup kilku zabawek, które pozwolą zająć dzieci w świetlicy, przy niesprzyjającej pogodzie, np. gry Twister, klocki drabinkowe 🙂

*

Rada Rodziców w 2017 roku postanowiła zacząć doposażać świetlicę w sprzęt i zabawki, które pozwolą dzieciom przebywającym na świetlicy aktywnie spędzać czas na dworze w pogodne dni (więcej informacji tutaj). Zakupiono wtedy duże torby na kółkach, które ułatwią zabieranie sprzętu na dwór oraz sprzęt typu: piłki gumowe, paletki, skakanki, koce piknikowe itp. Ponieważ z informacji od wychowawców świetlicy okazuje się, że sprzęt bardzo się sprawdza, a dzieci uwielbiają skakać czy bawić się na kocach piknikowych, Rada Rodziców postanowiła co roku, w konsultacji z Kierownikiem Świetlicy, doposażać oddziały świetlic w dodatkowe zabawki. 

*

*

*

Categories :

SP24