IV MISTRZOSTWA WROCŁAWIA w TABLICZCE MNOŻENIA

21 kwietnia 2018 odbyły się V Mistrzostwa Wrocławia w Tabliczce Mnożenia. W konkursie udział wzięło około 110 osób z 17 szkół .
Konkurs polegał na uczestniczeniu w grach matematycznych z wykorzystaniem kart Grabowskiego. Gry w których zawodnicy wzięli udział były rozgrywane zarówno indywidualnie (tj. Krzyżak, Olimpijczyk, Prymus, Szeryf), jak i zespołowo (tj. Ekspres).
Naszą szkołę reprezentowali:
Aleksandra Schmidt z klasy 3F
Maria Warachim z klasy 3B
Marcel Maślak z klasy 3E
Tomasz Sobków z klasy 3A
Maria Czerwińska z klasy 4B
Karolina Podoluk z klasy 4C
Konrad Kusznir z klasy 4B
Franciszek Szarek z klasy 4C.
Uczniowie, dając siebie dużo wysiłku,  determinacji i zaangażowania, uzyskali 5 miejsce w Klasyfikacji Generalnej na tle wszystkich z 17 szkół.
Ponadto, indywidualne sukcesy otrzymały:
Maria Warachim uzyskała 6. miejsce w konkurencji „Krzyżak” .
Maria Czerwińska otrzymała aż dwa wyróżnienia- 5. miejsce w konkurencji Olimpijczyk oraz 5. miejsce w klasyfikacji indywidualnej dziewczyn z klas IV.

Dziękujemy uczniom za godną reprezentację naszej szkoły i życzymy wielu sukcesów!

Anna Wasilewska