LAUREACI KONKURSU O WROCŁAWIU

Mamy laureatów w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Wrocławiu „Kocham Cię Wrocław”. Przed feriami Piotr Iwaszkiewicz i Dawid Skowroński przygotowali prezentacje o przemianach w transporcie na terenie miasta na przestrzeni lat. Ich prezentacja została wybrana spośród 40 i jako jedni z 8 drużyn zostali zakwalifikowani do finału. Przed finałem dołączył do nich Mikołaj Cendro i jako regulaminowa, drużyna 3 osobowa wzięli udział w finale 29.03, który odbył się na odległych Kowalach. Podczas konkursu chłopcy w strojach motorniczych tramwaju, który był tematem przewodnim tegorocznego konkursu, odpowiadali na pytania dotyczące Wrocławia jak również brali udział w konkurencjach sprawnościowych również związanych z naszym miastem. Wspólnie budowali „polinkę” czy prowadzili „tramwaj”a także „lądowali samolotem”.
Jako drużyna zajęli 2 miejsce, pokonali ich tylko gospodarze finału.
Bardzo dziękuję chłopcom za zaangażowanie i gratuluje sukcesu.


Agnieszka Miczulska

Categories :

SP24