MAMY REKORD GUINESSA

MAMY REKORD GUINESSA!

11 grudnia w naszej szkole odbyła się po raz pierwszy w historii szkoły próba bicia rekordu Guinessa. Rekord dotyczył ilości uczniów, którzy w tym samym czasie w Polsce i na Litwie realizowali ten sam temat. Lekcję na temat nowych technologii prowadziła nauczycielka informatyki, a  udział w niej wzięli  uczniowie klasy 8b przy wsparciu uczniów z klasy 8c i 7c. Całość wydarzenia była nagrywana przez 2 kamery, a nagranie wraz z niezbędną dokumentacją zostały przesłane do organizatorów wydarzenia
Code & Share – Techonologie Przyszłości oraz UKE Urzędu Komunikacji Elektronicznej, a następnie do biura Rekordów Guinessa.

Dziś oficjalnie zostaliśmy poinformowani, że: REKORD JEST NASZ z czego bardzo się cieszymy.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu zarówno uczniom jak i nauczycielom.

Agnieszka Miczulska

Categories :

SP24