AKTUALNOŚCI

Galeria Wydarzeń

FINAŁ DOLNOŚLĄSKI CYBERBEZPIECZNI

Po raz trzeci odbył się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Dolnośląski Konkurs Cyberbezpieczni. Trzeci raz w historii tego konkursu do ścisłego finału weszło trzech naszych uczniów: Paweł Rzatkiewicz, Witold Turowicz z klasy 8b i Wiktor Smug z klasy 7a. Niestety konkurencja była mocniejsza, jednak z roku na rok wiedza naszych uczniów jest coraz większa, o czym świadczy wysoki poziom pytań ale też ilość punktów jaki nasi uczniowie zdobywają na poszczególnych etapach. Bardzo dziękuję całej trójce za udział i gratuluję osiągniętych wyników.

Agnieszka Miczulska

ADRES

ul. Częstochowska 42
54-032 Wrocław
tel.: +48 71 798 69 20 wew. 100
eMail: sekretariat@sp24.nazwa.pl

Przedszkole nr 24

Przedszkole nr 24

test

World Games 2017

World Games 2017