AKTUALNOŚCI

Galeria Wydarzeń

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

W maju odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa w Programowaniu. Do finałów zakwalifikowało się czworo naszych uczniów Jakub Szydło, Paweł Rzatkiewicz i Witold Turowicz, wszyscy chłopcy z 8b oraz Paulina Żeleźnik z klasy 6c.

Jest mi niezmiernie miło, iż wszyscy zakwalifikowani uczniowie, podczas finału rozwiązali zadania na wysokim poziomie i cała czwórka uzyskała tytuł Laureata. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów informatycznych.

Szkoła jako współorganizator Mistrzostw otrzymała wyróżnienie w postaci tytułu Szkoły Mistrzów Programowania.

Agnieszka Miczulska

ADRES

ul. Częstochowska 42
54-032 Wrocław
tel.: +48 71 798 69 20 wew. 100
eMail: sekretariat@sp24.nazwa.pl

Przedszkole nr 24

Przedszkole nr 24

test

World Games 2017

World Games 2017