AKTUALNOŚCI

Galeria Wydarzeń

Wycieczka do Warszawy

W dniach 6-8.05.2019 klasy ósme i 7 c wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Przewodnicy oprowadzili nas po Starym Mieście, widzieliśmy stare kamienice, dom Stanisława Staszica, kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, Barbakan, Pałac Prezydencki. To doświadczenie uświadomiła nam ile ludzie musieli włożyć pracy by odbudować miasto po II wojnie światowej. Następnie zwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, Łazienki, Centrum Nauki Kopernik oraz stadion PGE Narodowy. Ostatniego dnia wjechaliśmy na punkt widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Ostatnią atrakcją było Muzeum Historii Żydów Polskich Polin. Wycieczka była bardzo udana. Dzięki niej udało nam się poszerzyć swoją wiedzę.

Tekst: Natalia Baszyńska klasa 8c

ADRES

ul. Częstochowska 42
54-032 Wrocław
tel.: +48 71 798 69 20 wew. 100
eMail: sekretariat@sp24.nazwa.pl

Przedszkole nr 24

Przedszkole nr 24

test

World Games 2017

World Games 2017