KOLĘDOWANIE NA WROCŁAWSKIM RYNKU

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wystąpili z koncertem kolęd na Wrocławskim Rynku. Zaśpiewali w sumie 5 kolęd i 1 pastorałkę. Publiczność dopisała pomimo zimna i wiatru. Wszystkim koncert bardzo się podobał, a osoby  które przystawały i oglądały, próbowały razem z dziećmi śpiewać. Kolędy i pastorałki były w dość nietypowych, rozrywkowych aranżacjach.  Niespodziewanym słuchaczem  występu okazał się Prezydent Wrocławia Pan Jacek Sutryk, któremu również koncert bardzo się podobał a po nim zrobił wspólne zdjęcie przy Wrocławskiej rozświetlonej choince. Jak zawsze organizacja koncertu, który przygotowywał  WCRS była na wysokim poziomie a uczestnicy otrzymali podziękowanie i słodkie upominki. Za rok zapraszamy znów na wspólne kolędowanie. Wszystkim śpiewakom dziękuję za pracę i udział, wypadliście rewelacyjne.

Agnieszka Miczulska

Categories :

SP24