Informacja dla pierwszoklasistów 2020/21

Wykaz niezbędnych przyborów szkolnych dla ucznia pierwszej klasy w roku szkolnym 2020/2021

Uczniowie otrzymują bezpłatne podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe do edukacji wczesnoszkolnej. Podręcznik do religii rodzice kupują po uzgodnieniu z Katechetą.

1. Zeszyty:  16 – kartkowy w kratkę, 16 – kartkowy w wąską linię (z czerwonymi i niebieskimi linijkami lub z wyraźną liniaturą), 16 – kartkowy do korespondencji.
  2. Piórnik z wyposażeniem: 1 ołówek trójkątny do nauki pisania, 2 ołówki zwykłe HB, temperówka, gumka, linijka, nożyczki, kredki ołówkowe, klej w sztyfcie.
  3. Dwie teczki na gumkę (podpisane z przodu).
  4. Zmienne obuwie i worek z materiału na obuwie zmienne.
  5. Strój gimnastyczny.
  6. Strój galowy, a nie wizytowy (biała bluzka/koszula, czarna lub granatowa spódnica/spodnie).

O innych potrzebnych materiałach i przyborach poinformują wychowawcy klas we wrześniu.

1. Rodzice, którzy chcą korzystać ze świetlicy pobierają wniosek ze strony szkoły(zapisy do świetlicy) i wypełniony przesyłają na podany adres: rekrutacja.swietlica@sp24.wroclaw.pl.
  2. Podpisane skany wniosków z załącznikami proszę przesyłać do 25.08.2020r.
  3. Proszę nie sugerować się zapisami w regulaminie naboru do świetlicy(terminami), które dotyczą klas 2 i wyżej.
  4. Rodzice, którzy chcą mieć karty magnetyczne otwierające drzwi do szkoły są proszeni o wpłatę na konto Rady Rodziców:

77 1020 5226 0000 6202 0456 1959  (PKO BP)

kwoty 6,50zł – za jedną kartę z dokładnym opisem ( imię, nazwisko, opłata za kartę magnetyczną, klasa).  Można zamówić więcej niż jedną kartę. Z potwierdzeniem przelewu karty będzie można odebrać u Pana Kierownika Gospodarczego od 24 sierpnia 2020.