KRAJOWA ODZNAKA JAKOŚCI eTWINNING

Mamy to! Uczniowie klasy 5b wraz z nauczycielką języka angielskiego otrzymali Krajową Odznakę Jakości eTwinning

za projekt „Easter around Europe”. Krajowa odznaka jakości eTwinning przyznawana jest za pracę uczestników w ramach projektu, która uznawana jest za wyróżniającą, a sam projekt wskazuje na osiągnięcie określonego krajowego standardu. Według Krajowego Biura eTwinning projekt był innowacyjny, a jego treści były zintegrowane z programem nauczania. W projekcie uczniowie współpracowali ze szkołami partnerskimi przy wykorzystaniu dostępnych platform i aplikacji  TIK. Nasi uczniowie załapali „bakcyla eTwinningowego” i już nie mogą doczekać się realizacji kolejnego wspólnego projektu, który rozpocznie się nowym roku szkolnym.