Hajdasz

Teacher

Hajdasz

Category

Course Attendees

Still no participant

Course Reviews

Still no reviews

*

*

*

*

*

Program

*
Centrum Hajdasz jest niepubliczną placówką oświatowo-wychowawczą realizującą program edukacyjno-wychowawczy pod nazwą Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier.*Program realizowany jest na szczeblu szkół podstawowych oraz przedszkoli.  W trakcie zajęć dzieci uczą się tańców dyskotekowych, towarzyskich, narodowych, integracyjnych oraz praktycznego zastosowania dobrych manier. Profesjonalnie przygotowane zajęcia taneczne pozwalają uczestnikom rozwijać swą sprawność fizyczną, kształtować wysoką kulturę osobistą, a ponadto pomagają realizować marzenia wielu dzieci. Podczas zajęć, kształtujemy w naszych podopiecznych wartości tj.: relacja w stosunku do rówieśników i osób starszych, bezinteresowna pomoc, szacunek, poszanowanie autorytetów. Dodatkowym aspektem jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

*

Stworzona przez nas Ogólnopolska Szkoła Tańca i dobrych manier ma na celu, zdobycie podstawowych umiejętności związanych z:

  • koordynacją i estetyką ruchu,
  • kształtowaniem sylwetki,
  • korygowaniem wad postawy,
  • wytrwałym dążeniem do celu,
  • nauką wielu różnych form tanecznych (solo, parami, grupowo),
  • pozytywnym rozładowaniem energii i napięć emocjonalnych (rywalizacja sportowa, scenki aktorskie, gry i zabawy).
* * Centrum Hajdasz jest również Biurem Podróży, które już od 18 lat organizuje aktywny wypoczynek dla dzieci w wieku szkolnym. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zajęć oraz obozów letnich i zimowych na stronie internetowej www.hajdasz.pl* * * * PROWADZĄCY: Ogólnopolska Szkoła Tańca i dobrych manier Hajdasz Osoba prowadząca: Magdalena Waszczak, tel. 539 997 157 * * KIEDY: ..., sala nr ..... ............h kategoria Talenty, ............h kategoria Złota Gwiazda
* *
CENA ZAJĘĆ 2018/2019: ?? zł/mies. * *
KONTAKT: www.hajdasz.pl * *
*

Our Main Teachers

Any teachers for this course

Price : Free

Typology : Komercyjne

SP24