ŚWIETLICA PRZY ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM

ZABAWY RUCHOWE 2

PISANKI – PRACA PLASTYCZNA

TYDZIEŃ PIERWSZY

Chcemy Państwu pomóc w obecnej, trudnej sytuacji. Mamy świadomość, że dzieci otrzymują teraz od swoich nauczycieli dużo zadań do wykonania. Domyślamy się, że absorbuje to uwagę nie tylko uczniów, lecz także Państwa – ich rodziców, że wymaga poświęcenia sporo czasu.
Nie będziemy dzieciom – i Państwu – dokładać kolejnych obowiązków.
Nasza oferta to tylko propozycja, z której skorzystać mogą po prostu z a i n t e r e s o w a n i.
W żaden sposób nie będziemy sprawdzać, czy i kto do tego w ogóle zajrzy. Niczego nie będzie trzeba nam odsyłać.
Na co dzień pełnimy funkcję opiekuńczo-wychowawczą, odciążając Państwa w czasie, którego nie jesteście w stanie spędzać z dziećmi. W okresie epidemii spróbujemy zrobić to samo, chociaż z przyczyn obiektywnych – i n a c z e j.
W ciągu dnia pracy lub podczas weekendu chętne dzieci będą mogły samodzielnie (lub z niewielką Państwa pomocą) wykonać zaproponowaną pracę plastyczną, obejrzeć prezentację związaną z tematem tygodnia, rozwiązać zagadkę czy zorganizować sobie zabawę ruchową. Nasze propozycje będziemy Państwu wysyłać drogą mailową.
Prosimy także Państwa o wyrozumiałość, gdyby zdarzyły się jakieś problemy techniczne z powodu przeciążonych serwerów, np. zbyt późne dostarczenie maili.
Proszę potraktować informacje od nas jedynie jako inspirację. Będziemy dokładali wszelkich starań, aby ułatwić dzieciom i Państwu przetrwanie tej niespodziewanej sytuacji, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy.
Serdecznie zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy

Nauczyciele-wychowawcy świetlicy:
Klaudia Cembik
Ewa Kucharczyk
Anna Korczak
Marta Michalska
Urszula Perczak
Sławomir Podgórski
Magdalena Wartecka-Jaworecka
Adrianna Olek
Beata Waluśkiewicz

Biblioteka:
Alicja Nowacka
Elżbieta Perykietko

INSPIRACJE DO PRACY Z DZIEĆMI, PLIKI DO POBRANIA:

ZWIASTUNY WIOSNY – prezentacja

ZABAWA RUCHOWA twister dla żabek

PROPOZYCJE PRAC PLASTYCZNYCH

CO TYDZIEŃ INNA BAJKA

WIOSENNA KRZYŻÓWKA kl.1

Godziny pracy świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2019/2020

PONIEDZIAŁEK godz. 7.00-17.00.
WTOREK godz. 7.00-17.00.
ŚRODA godz. 7.00-17.00.
CZWARTEK godz. 7.00-17.00.
PIĄTEK godz. 7.00-17.00.

*

W dni pracujące, ale wolne od szkoły, świetlica pracuje indywidualnie, wg zarządzenia Dyrekcji Szkoły.

KOMUNIKATY ŚWIETLICY:

Praca świetlicy 61

UWAGA: Wszystkie dzieci zapisane do świetlicy w godzinach 7.00-8.00 przebywają w sali nr 7 natomiast w godzinach 15.50-17.00 przebywają w świetlicy w sali 61.

Po godzinie 15.50  wszystkie dzieci należy odbierać ze świetlicy w sali 61

Telefon do świetlicy 61

Na świetlicy został uruchomiony telefon:

numer (71) 798 69 20 wew. 203.

(telefon znajduje się na świetlicy, z której dzieci odbierane są popołudniami).

Składka na materiały plastyczne

Zachęcamy rodziców dzieci uczęszczających na świetlicę do wpłaty dobrowolnej kwoty, w tym roku ustalonej w wysokości 50 zł. Z tych pieniędzy zakupione zostaną materiały biurowe i plastyczne, z których w całości korzystają dzieci na świetlicy. Z góry bardzo dziękujemy.

Zapisy do świetlicy

ZAPISY DO ŚWIETLICY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020