Bieżące konkursy

RELIGIA 2019/2020

Konkurs na kartkę świąteczną dla papieża Franciszka.
Konkurs na kartkę świąteczną dla biskupa Józefa Kupnego.
Obejmuje klasy 1-3 i 4-6.
Prace należy oddać do katechety do 6.12.2019 r.

HISTORIA 2019/2020

Konkurs historyczny dla klas 7:

„Polskie powstania narodowe w XIX wieku”- przedstaw w formie plakatu, albumu, komiksu, prezentacji. Prace można wykonać w grupie (max.3 osoby). Termin oddawania prac 30.11.2019.

JĘZYK ANGIELSKI 2019/2020

Szkolny Konkurs na opowiadanie bożonarodzeniowe w języku angielskim dla klas 6-8.

Co? – opowiadanie w języku angielskim kończące się zdaniem ” It was the most surprising Christmas Eve”
Długość 200-250 słów. Praca pisana na komputerze – czcionka Times New Roman, rozmiar 12
Do kiedy? – 13.12.2019r
Do kogo ? prace należy oddać do A. Grześko

English High Flier

12 grudnia 2019 r. (czwartek) odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego – English High Flier.
Zapraszamy do udziału chętnych uczniów klas 5,6,7. Koszt udziału w konkursie to 10 zł.
Wymaganą kwotę oraz zgodę na udział przynosimy do nauczyciela języka angielskiego, do dnia 5 grudnia 2019 r. (piątek)

Nauczyciele języka angielskiego

JĘZYK NIEMIECKI 2019/2020

Konkurs z języka niemieckiego „BILDERIDIOME”
Zadaniem uczestników jest prezentacja idiomów, przysłów i powiedzeń języka niemieckiego w formie ilustracji.
Kategoria: JEDZENIE
Wybór techniki plastycznej należy do uczestników: kredka, pastele, ołówek, akwarela, (FORMAT A4) . Idiom należy umieścić na stronie tytułowej pracy (bez tłumaczenia na język polski). Na odwrocie każdej pracy proszę zapisać imię i nazwisko autora pracy, klasę, nazwę i adres szkoły oraz imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego (WSZYSTKO DRUKOWANYMI LITERAMI)
Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem uczestnika, że jest on jej autorem i przy jej tworzeniu w żaden sposób nie zostały naruszone prawa autorski.
Wszystkie prace proszę przekazywać nauczycielom języka niemieckiego do dnia 09.12.2019r.
Agnieszka Olejnik

Konkurs na kartkę świąteczną w języku niemieckim

Przedmiotem konkursu jest wykonanie ciekawej kartki świątecznej na Boże Narodzenie
– do konkursu mogą zgłaszać się uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły
– format kartki (do A4)
– warunkiem koniecznym jest umieszczenie życzeń w języku niemieckim
– technika wykonania kartki dowolna
– pracę należy podpisać swoim imieniem i nazwiskiem na odwrocie
– wykonaną kartkę należy dostarczyć swojemu nauczycielowi języka niemieckiego
– laureaci konkursu (1,2,3 miejsce) otrzymają dyplom i drobne upominki

Kartki można przynosić do piątku 13 grudnia.

Anna Pecyna

INFORMATYKA 2019/2020!!

Ogólnopolski Konkurs Programowania

Zapraszam uczniów do rejestracji i udziału w Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostwach w Programowaniu PIX 2019.

Rejestracja i regulamin na stronie https://pix.edu.pl

LNU – Liga Niezwykłych Umysłów

Zapraszam uczniów do logowania na platformie https://www.lnu.org.pl Po zalogowaniu należy „dołączyć do szkoły”

Sercem projektu Liga Niezwykłych Umysłów jest internetowa platforma do nauki praktycznego podejścia do programowania. Platforma dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej i nie wymaga instalacji. Wiedza, ćwiczenia, automatyczny system oceniania, podpowiedzi, udostępnianie i podglądanie rozwiązań innych użytkowników, współzawodnictwo, współpraca, grywalizacja – wszystko w jednym miejscu, dostępne z poziomu przeglądarki internetowej!

Aga Miczulska