Najlepsi szachiści

Szkoła Podstawowa nr 24 najlepsza w szachach we Wrocławiu!! ‼

To wszystko za sprawą naszych uzdolnionych szachistów: Hani, Maćka, Tomka i Tymona. Uczniowie uzyskali zasłużone 1. miejsce w Szachowych Igrzyskach Młodzieży, granej co roku w ramach Szkolnego Związku Sportowego.  W latach poprzednich szkoła uzyskiwała coraz to wyższe miejsca, tak by w tym roku w końcu zająć najwyższe miejsce spośród wszystkich wrocławskich szkół i zdobyć dla szkoły największy puchar. 💪 Ogromne gratulacje dla Tymona Jaworskiego z kl. 7b, Tomka Janickiego z kl. 6d, Maćka Peruckiego z klasy 3 B i Hani Owczarek z kl. 2 A za osiągnięcie tego świetnego wyniku. Jesteście niezwykle pracowici i utalentowani. Dodatkowo pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej i na swojej szachownicy zajął Maciek, wygrywając wszystkie swoje pojedynki! Brawo! 👏

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Dodatkowe podziękowania i gratulacje należą się także panu Karolowi z Akademii Młodego Szachisty, który od kilku lat trenuje większość uczniów naszej szkolnej drużyny.

Dorota Humenna